SZUKAJ UCZELNI / FIRMY

Rodzaj:
Nazwa:
Adres:
Miasto:
Województwo:
Słowa kluczowe:
Sortuj:

Aktualności

Kalendarium Uniwersytetu Rzeszowskiego

Kalendarium Uniwersytetu Rzeszowskiego
Zobacz, co się będzie działo na Uniwersytecie Rzeszowskim!
 
Mamy rozpiskę najbliższych wydarzeń. Szczegóły poniżej!

19 listopada 2014 (środa)

Na Uniwersytecie Rzeszowskim odbędzie się spotkanie ze stypendystką Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta Panią Mary Robinson w ramach Tygodnia Edukacji Międzynarodowej. Wydarzenie odbędzie się o godzinie 12:00, przy ul. prof. St. Pigonia 1, budynek A0, sala 127. Uniwersyteckie Centrum Nauki Języków Obcych.

Na Uniwersytecie Rzeszowskim odbędzie się Dzień Otwartych Drzwi Projektu „UR – nowoczesność i przyszłość regionu” (NIPR) pod hasłem: „ODKRYWAMY TAJNIKI NANOŚWIATA”. Wydarzenie odbędzie się w Auli Wydziału Matematyczno – Przyrodniczego, ul. Prof. S. Pigonia 1 (budynek A0).

20 listopada 2014 (czwartek)


Na Uniwersytecie Rzeszowskim odbędzie się Akademia e-Biznesu. Wydarzenie to skierowane jest do środowiska startupów z branży ICT i odbywa się w 16 miastach w Polsce. Każda Akademia składa się z posiedzenia tzw. Okrągłego Stołu Innowacji, a następnie części edukacyjno-networkingowej poświęconej tematyce aplikacji mobilnych.
Celem Okrągłych Stołów Innowacji jest nawiązanie dialogu i docelowo współpracy przy planowaniu i realizacji działań tworzących przyjazny klimat do powstawania startupów technologicznych o światowym potencjale rozwoju. Szczególnym kontekstem spotkań jest szansa na finansowanie wspólnych działań rozwojowych w ramach nowej perspektywy finansowej 2014–2020, do czego niezbędne jest odpowiednie poznanie wzajemnych potrzeb i możliwości. Kluczowe jest również przygotowanie środowiska startupowego do skutecznego wykorzystania dostępnego wsparcia poprzez tworzenie synergicznych regionalnie projektów.

27 listopada 2014 (czwartek)

Uniwersytet Rzeszowski zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu wykładów otwartych na Uniwersytecie Rzeszowskim. Wykład poprowadzi prof. dr hab. Andrzej Sibirny z Wydziału Biologiczno-Rolniczego pt. „Czego możemy oczekiwać od biotechnologii drobnoustrojów dla uzyskania biopaliw, nowych leków oraz innych cennych substancji”

Spotkanie odbędzie się w Auli Wydziału Matematyczno – Przyrodniczego, ul. Prof. S. Pigonia 1 (budynek A0) o godz. 16:00.

30 listopada 2014 (niedziela)
Na Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego (ul. Dąbrowskiego 83, 35-040 Rzeszów) odbędzie się koncert finalistów OPERA MASTERCLASS z włoskim tenorem MARCELLO BEDONI'm.

1 – 7 grudnia 2014 (poniedziałek - niedziela)


Na Uniwersytecie Rzeszowskim w Auli Głównej, przy ul. Pigonia 1 (Budynek A0), odbędzie się Tydzień Filmu Niemieckiego.
Tydzień Filmu Niemieckiego organizowany jest po raz pierwszy w Rzeszowie. Filmy wyświetlane będą z podpisami w języku polskim.
Wstęp wolny!

18 grudnia 2014 (czwartek)

Uniwersytet Rzeszowski zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu wykładów otwartych na Uniwersytecie Rzeszowskim. Wykład poprowadzi dr hab. prof. UR Grzegorz Oliwa z Wydziału Muzyki pt. „Czy usłyszymy jeszcze kastratów”.

Spotkanie odbędzie się w Auli Wydziału Matematyczno – Przyrodniczego, ul. Prof. S. Pigonia 1 (budynek A0) o godz. 16:00.
 
 
 
Tagi: Uniwersytet Rzeszowski , kalendarium Uniwersytet Rzeszowski
Dodaj komentarz »
Data wprowadzenia: 2014-11-18;
Komentarze
Twój Nick:
Treść komentarza:
Pozostało znaków:
Tylko zalogowani użytkownicy
mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Uczelnie wyższe Szkoły średnie Kursy dokształcające Przedszkola