SZUKAJ UCZELNI / FIRMY

Rodzaj:
Nazwa:
Adres:
Miasto:
Województwo:
Słowa kluczowe:
Sortuj:

Aktualności

Kalendarium Uniwersytetu Rzeszowskiego

Kalendarium Uniwersytetu Rzeszowskiego
Co ciekawego na rzeszowskiej uczelni? Mamy listę wydarzeń!

KALENDARIUM:

10 grudnia

W dniu 10.12.2014 r. odbędzie się spotkanie z Bartoszem Pankiem, dziennikarzem Programu Drugiego Polskiego Radia, laureatem nagrody Pix Italia 2014. Wydarzenie odbędzie się o godz. 11:00 w Sali wykładowej nr. 3 na Wydziale Pedagogicznym, przy ul. Ks. Jałowego 24. Organizatorami spotkania jest Studenckie Koło Naukowe Matriks.
Serdecznie zapraszamy na IV Pokaz Podróżniczy Globtroter 2014 który odbędzie się 10.12.2014 roku o godz. 17.00 w Auli przy ul. Pigonia 1 w A (1 piętro)

W programie:

1. Kamczatka - kraina Wulkanów...

2. Prawdziwa Japonia poza miastami (loty balonami)

3. Góry Kirgistanu (m. in. Pik Lenina 7134 m n.p.m.)
W przerwach słodki poczęstunek
Organizatorzy Studenckie Koło Naukowe Podróżników oraz Wydział Wychowania Fizycznego UR

11 grudnia

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Rzeszowskim zaprasza na Świąteczny StartUp Mixer - Inspirujące wydarzenie networkingowe, które odbędzie się 11 grudnia 2014 r. o godz. 19:00 w Szafa Music Club, ul. 3 Maja, Rzeszów.
Podczas spotkania do rywalizacji staną 3 startupy z Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Rzeszowskim:
EaseByte - Firma zajmuje się budową, obsługą serwisów oraz mediów społecznościowych. Startup oferuje szeroką gamę usług związanych z tworzeniem stron internetowych.

Puzzle Studio - Firma świadczy usługi związane z grafiką oraz szeroko pojętą reklamą. Startup zajmuje się projektowaniem, tworzeniem witryn WWW oraz grafiki reklamowej w oparciu o najnowsze technologie.
Inquilabs - Startup wywodzący się z Studenckiego Koła Naukowego Informatyków KOD oraz Rzeszowskiej Grupy .NET. Firma założona przez najbardziej aktywnych członków koła, stawia sobie za zadanie dostarczanie oprogramowania o jakości przebijającej oczekiwania klientów. Firma organizowała IT Academic Day 2014 na Politechnice Rzeszowskiej.

Gośćmi specjalnymi będą: Łukasz Misiołek, Magdalena Jagiełło – Szostak, Dr Grzegorz Hajduk (więcej o nich poniżej w linku)
StartUp Mixer to spotkanie adresowane do początkujących przedsiębiorców, prowadzących przedsięwzięcia biznesowe w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Rzeszowskim. Stanowi ono doskonałą platformę, by nieformalnej atmosferze, w gronie ekspertów zaprezentować swoją inicjatywę biznesową, wymienić się doświadczeniami i pomysłami.

15 grudnia

Katedra Informatyki Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego Uniwersytetu Rzeszowskiego zaprasza na wykład otwarty prof. dra hab. Mikaila Moshkova z Uniwersytetu Królewskiego (KAUST) w Thuwal, Arabia Saudyjska pt. „Extensions of Dynamic Programming for Study of Decision Trees”. Wykład odbędzie się 15.12.2014 r. (poniedziałek) o godz. 16.00 w Uniwersyteckim Centrum Innowacji i Transferu Wiedzy Techniczno-Przyrodniczej (budynek A0, ul. Pigonia 1, Duża Aula). Bezpośrednio po wykładzie prof. M. Moshkow przekaże dodatkowo garść informacji na temat Uniwersytetu Królewskiego oraz projektów stypendialnych skierowanych do kandydatów na studia magisterskie i doktoranckie dotyczących różnych kierunków kształcenia realizowanych na tej uczelni.

18 grudnia

Uniwersytet Rzeszowski zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu wykładów otwartych na Uniwersytecie Rzeszowskim. Wykład poprowadzi dr hab. prof. UR Grzegorz Oliwa z Wydziału Muzyki pt. „Czy usłyszymy jeszcze kastratów”.

Spotkanie odbędzie się w Auli Wydziału Matematyczno – Przyrodniczego, ul. Prof. S. Pigonia 1 (budynek A0) o godz. 16:00.

 
 
 
Tagi: Uniwersytet Rzeszowski , Kalendarium Uniwersytetu Rzeszowskiego
Dodaj komentarz »
Data wprowadzenia: 2014-12-09;
Komentarze
Twój Nick:
Treść komentarza:
Pozostało znaków:
Tylko zalogowani użytkownicy
mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Uczelnie wyższe Szkoły średnie Kursy dokształcające Przedszkola