SZUKAJ UCZELNI / FIRMY

Rodzaj:
Nazwa:
Adres:
Miasto:
Województwo:
Słowa kluczowe:
Sortuj:

Aktualności

Kalendarium Uniwersytetu Rzeszowskiego. Co ciekawego będzie się działo?

Kalendarium Uniwersytetu Rzeszowskiego. Co ciekawego będzie się działo?
Zapoznaj się z zestawieniem wydarzeń organizowanych na Uniwersytecie Rzeszowskim w bieżącym miesiącu.
 
KALENDARIUM:

15 luty 2015 (niedziela)


Na Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego odbędzie się koncert "Magiczna Muzyka Disneya". Wydarzenie odbędzie się o godz. 17:00 w Sali koncertowej Wydziału Muzyki UR, przy ul. Dąbrowskiego 83

19 luty 2015 (czwartek)

Na Uniwersytecie Rzeszowskim odbędzie się sesja podpisania Porozumień Rzeszowsko-Ustrzyckich. Wydarzenie odbędzie się w Auli im. Stanisława Zająca (małą aula), przy al. Rejtana 16C o godz. 11:00.

25 luty 2015 (środa)

Na Uniwersytecie Rzeszowskim odbędzie się otwarcie Biblioteki Austriackiej. Wydarzenie będzie miało miejsce w Instytucie Filologii Germańskiej, al. mjr. W. Kopisto 2b, 35-959 Rzeszów o godz. 11:00.

Biblioteka Austriacka jest biblioteką publiczną, której siedziba mieści się w Instytucie Filologii Germańskiej Uniwersytetu Rzeszowskiego. Została ofiarowana przez Republikę Austrii, Ministerstwo ds. Europy, Integracji i Spraw Zagranicznych.

Otwarcie Biblioteki połączone będzie z promocją Glosariusza ABGB, w którego realizację włączyło się liczne grono Pracowników Naukowych, Absolwentów oraz Studentów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego.

26 luty 2015 (czwartek)


Uniwersytet Rzeszowski zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu wykładów otwartych na Uniwersytecie Rzeszowskim. Wykład poprowadzi dr hab. prof. UR Małgorzata Pociask-Biały pt. „Energetyka słoneczna w pigułce czyli od kwantu do farm słonecznych”.

Spotkanie odbędzie się w Auli Wydziału Matematyczno – Przyrodniczego, ul. Prof. S. Pigonia 1 (budynek A0) o godz. 16:00.


 
 


Tagi: kalendarium UR , Uniwersytet Rzeszowski
Dodaj komentarz »
Data wprowadzenia: 2015-02-10;
Komentarze
Twój Nick:
Treść komentarza:
Pozostało znaków:
Tylko zalogowani użytkownicy
mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Uczelnie wyższe Szkoły średnie Kursy dokształcające Przedszkola