SZUKAJ UCZELNI / FIRMY

Rodzaj:
Nazwa:
Adres:
Miasto:
Województwo:
Słowa kluczowe:
Sortuj:

Aktualności

Studentka Biotechnologii laureatką programu MNISW Diamentowy Grant

Studentka Biotechnologii laureatką programu MNISW Diamentowy Grant
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło listę laureatów trzeciej edycji programu Diamentowy Grant. W tym roku finansowanie otrzymało 86 projektów naukowych realizowanych przez wybitnych studentów w polskich uczelniach i instytutach. Wyróżnieni młodzi badacze reprezentują trzy obszary nauk: humanistyczne i społeczne, przyrodnicze i medyczne oraz ścisłe i techniczne.

Wśród laureatów tegorocznej edycji znalazła się Jennifer Mytych - studentka I roku studiów magisterskich kształcąca się w Pozawydziałowym Zamiejscowym Instytucie Biotechnologii Stosowanej i Nauk Podstawowych na kierunku Biotechnologia molekularna. Jennifer będzie realizować projekt pod opieką naukową wybitnego immunologa Pani Profesor Anny Blom (Lund University) zatytułowany ” Poszukiwanie nowych właściwości białka klotho w zwalczaniu zakażeń bakteryjnych”. Wartość projektu to ok. 200 000 PLN.

Jennifer Mytych od początku swojej działalności naukowej jest związana z Instytutem Biotechnologii Stosowanej i Nauk Podstawowych, jest też tegoroczną abiturientką studiów I stopnia kierunku Biotechnologia.
 
 
Tagi: edukacja , studia , Uniwersytet Rzeszowski
Dodaj komentarz »
Data wprowadzenia: 2014-06-27;
Komentarze
Twój Nick:
Treść komentarza:
Pozostało znaków:
Tylko zalogowani użytkownicy
mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Uczelnie wyższe Szkoły średnie Kursy dokształcające Przedszkola