SZUKAJ UCZELNI / FIRMY

Rodzaj:
Nazwa:
Adres:
Miasto:
Województwo:
Słowa kluczowe:
Sortuj:

Aktualności

Świąteczny StartUp Mixer

Świąteczny StartUp Mixer
Inspirujące świąteczne wydarzenie networkingowe Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Rzeszowskim – StartUp Mixer odbędzie się 11 grudnia o godz. 19:00 w Szafa Music Club.

Podczas spotkania do rywalizacji staną 3 startupy z Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Rzeszowskim:

· EaseByte - Firma zajmuje się budową, obsługą serwisów oraz mediów społecznościowych. Startup oferuje szeroką gamę usług związanych z tworzeniem stron internetowych.

· Puzzle Studio - Firma świadczy usługi związane z grafiką oraz szeroko pojętą reklamą. Startup zajmuje się projektowaniem, tworzeniem witryn WWW oraz grafiki reklamowej w oparciu o najnowsze technologie.

· Inquilabs - Startup wywodzący się z Studenckiego Koła Naukowego Informatyków KOD oraz Rzeszowskiej Grupy .NET. Firma założona przez najbardziej aktywnych członków koła, stawia sobie za zadanie dostarczanie oprogramowania o jakości przebijającej oczekiwania klientów. Firma organizowała IT Academic Day 2014 na Politechnice Rzeszowskiej.

Gośćmi specjalnymi będą:

· Łukasz Misiołek - Swoją przygodę z biznesem rozpoczął od stworzenia serwisu KupBon, który obecnie zajmuje czołowe miejsce w tym segmencie rynku. W 2012 r wspólnie z Aleksandrem Buchaczem założył firmę OpenCard, która stała się największym Diners Club w Polsce. W styczniu 2014 r w spółkę zainwestował Krakowski fundusz Satus Venture. OpenCard oferuje zniżki do setek restauracji w całej Polsce. Równolegle i z sukcesami zajmuje się również handlem zagranicznym z krajami Afryki Zachodniej. Pasjonat Boksu - arena MGM Grand jest jego drugim domem.

· Magdalena Jagiełło – Szostak - Członek Zarządu Krajowego Funduszu Kapitałowego S.A. Z sektorem finansowym związana od 22 lat. Posiada praktykę w zakresie kształtowania relacji administracja państwowa – podmioty nadzorowane, nabytą zarówno jako urzędnik państwowy odpowiedzialny za kreowanie rozwiązań dotyczących rynku pieniężnego oraz kapitałowego, jak i jako osoba reprezentująca komercyjnych uczestników tych rynków. Posiada ugruntowane kompetencje menadżerskie, wiedzę i kwalifikacje o charakterze eksperckim w zakresie funkcjonowania podmiotów gospodarczych, funduszy inwestycyjnych i innych instytucji o podobnym charakterze.

· Dr Grzegorz Hajduk – wykładowca, adiunkt w Katedrze Marketingu i Przedsiębiorczości na Uniwersytecie Rzeszowskim, trener, konsultant, dyrektor zarządzający w agencji marketingowej One Voice.

Podczas StartUp Mixera, start’upy mają 5 minut na prezentację swojego pomysłu biznesowego przed gronem ekspertów, w skład którego wchodzą w/w osoby. Eksperci wybierają najlepszy start’up oceniając:

Innowacyjność – na ile produkt lub usługa są nowe, zapełniają niszę

Gotowość rynku – czy pomysł odpowiada na potrzeby rynku, rozwiązuje istniejący problem

Model biznesowy – czy jest dobrze zdefiniowany i odpowiedni

Wystąpienie – ogólna ocena prezentacji

Po wyborze zwycięskiego start’upu oraz krótkim wystąpieniu gości specjalnych (Łukasz Misiołek, Magdalena Jagiełło – Szostak) zapraszamy wszystkich na networking biznesowy oraz miłą zabawę.

StartUp Mixer to spotkanie adresowane do początkujących przedsiębiorców, prowadzących przedsięwzięcia biznesowe w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Rzeszowskim. Stanowi ono doskonałą platformę, by nieformalnej atmosferze, w gronie ekspertów zaprezentować swoją inicjatywę biznesową, wymienić się doświadczeniami i pomysłami.

 
Tagi: StartUp Mixer , Uniwersytet Rzeszowski , edukacja Rzeszów
Dodaj komentarz »
Data wprowadzenia: 2014-12-09;
Komentarze
Twój Nick:
Treść komentarza:
Pozostało znaków:
Tylko zalogowani użytkownicy
mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Uczelnie wyższe Szkoły średnie Kursy dokształcające Przedszkola