SZUKAJ UCZELNI / FIRMY

Rodzaj:
Nazwa:
Adres:
Miasto:
Województwo:
Słowa kluczowe:
Sortuj:

Aktualności

Świąteczny StartUp Mixer

Świąteczny StartUp Mixer
Inspirujące świąteczne wydarzenie networkingowe Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Rzeszowskim – StartUp Mixer odbędzie się 11 grudnia o godz. 19:00 w Szafa Music Club.

Podczas spotkania do rywalizacji staną 3 startupy z Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Rzeszowskim:

· EaseByte - Firma zajmuje się budową, obsługą serwisów oraz mediów społecznościowych. Startup oferuje szeroką gamę usług związanych z tworzeniem stron internetowych.

· Puzzle Studio - Firma świadczy usługi związane z grafiką oraz szeroko pojętą reklamą. Startup zajmuje się projektowaniem, tworzeniem witryn WWW oraz grafiki reklamowej w oparciu o najnowsze technologie.

· Inquilabs - Startup wywodzący się z Studenckiego Koła Naukowego Informatyków KOD oraz Rzeszowskiej Grupy .NET. Firma założona przez najbardziej aktywnych członków koła, stawia sobie za zadanie dostarczanie oprogramowania o jakości przebijającej oczekiwania klientów. Firma organizowała IT Academic Day 2014 na Politechnice Rzeszowskiej.

Gośćmi specjalnymi będą:

· Łukasz Misiołek - Swoją przygodę z biznesem rozpoczął od stworzenia serwisu KupBon, który obecnie zajmuje czołowe miejsce w tym segmencie rynku. W 2012 r wspólnie z Aleksandrem Buchaczem założył firmę OpenCard, która stała się największym Diners Club w Polsce. W styczniu 2014 r w spółkę zainwestował Krakowski fundusz Satus Venture. OpenCard oferuje zniżki do setek restauracji w całej Polsce. Równolegle i z sukcesami zajmuje się również handlem zagranicznym z krajami Afryki Zachodniej. Pasjonat Boksu - arena MGM Grand jest jego drugim domem.

· Magdalena Jagiełło – Szostak - Członek Zarządu Krajowego Funduszu Kapitałowego S.A. Z sektorem finansowym związana od 22 lat. Posiada praktykę w zakresie kształtowania relacji administracja państwowa – podmioty nadzorowane, nabytą zarówno jako urzędnik państwowy odpowiedzialny za kreowanie rozwiązań dotyczących rynku pieniężnego oraz kapitałowego, jak i jako osoba reprezentująca komercyjnych uczestników tych rynków. Posiada ugruntowane kompetencje menadżerskie, wiedzę i kwalifikacje o charakterze eksperckim w zakresie funkcjonowania podmiotów gospodarczych, funduszy inwestycyjnych i innych instytucji o podobnym charakterze.

· Dr Grzegorz Hajduk – wykładowca, adiunkt w Katedrze Marketingu i Przedsiębiorczości na Uniwersytecie Rzeszowskim, trener, konsultant, dyrektor zarządzający w agencji marketingowej One Voice.

Podczas StartUp Mixera, start’upy mają 5 minut na prezentację swojego pomysłu biznesowego przed gronem ekspertów, w skład którego wchodzą w/w osoby. Eksperci wybierają najlepszy start’up oceniając:

Innowacyjność – na ile produkt lub usługa są nowe, zapełniają niszę

Gotowość rynku – czy pomysł odpowiada na potrzeby rynku, rozwiązuje istniejący problem

Model biznesowy – czy jest dobrze zdefiniowany i odpowiedni

Wystąpienie – ogólna ocena prezentacji

Po wyborze zwycięskiego start’upu oraz krótkim wystąpieniu gości specjalnych (Łukasz Misiołek, Magdalena Jagiełło – Szostak) zapraszamy wszystkich na networking biznesowy oraz miłą zabawę.

StartUp Mixer to spotkanie adresowane do początkujących przedsiębiorców, prowadzących przedsięwzięcia biznesowe w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Rzeszowskim. Stanowi ono doskonałą platformę, by nieformalnej atmosferze, w gronie ekspertów zaprezentować swoją inicjatywę biznesową, wymienić się doświadczeniami i pomysłami.

 
Tagi: StartUp Mixer , Uniwersytet Rzeszowski , edukacja Rzeszów
Dodaj komentarz »
Data wprowadzenia: 2014-12-09;
Komentarze
Twój Nick:
Treść komentarza:
Pozostało znaków:
Tylko zalogowani użytkownicy
mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

 Polecamy Uczelnie 

więcej 

 Polecamy Kursy 

więcej 
Regionalne Mobilne Centrum Szkoleniowe
Regionalne Mobilne Centrum Szkoleniowe
Fotopromedia Agencja Fotograficzna
Fotopromedia Agencja Fotograficzna
Lauren Peso Polska S.A.
Lauren Peso Polska S.A.
Studio Rysunku KRESKA
Studio Rysunku KRESKA
Uczelnie wyższe Szkoły średnie Kursy dokształcające Przedszkola
Drogi Użytkowniku!

Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajduj? się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwi?zaniach opt-out, które umożliwiaj? określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem