SZUKAJ UCZELNI / FIRMY

Rodzaj:
Nazwa:
Adres:
Miasto:
Województwo:
Słowa kluczowe:
Sortuj:

Aktualności

II Święto Absolwenta WSPiA

II Święto Absolwenta WSPiA
6 września 2014 r. Wyższa Szkoła Prawa i Administracji zaprasza wszystkie osoby, które ukończyły Uczelnię na II Święto Absolwenta WSPiA. Impreza to doskonała okazja do wspomnień i rozmów z wykładowcami WSPiA oraz koleżankami i kolegami ze studiów. Dodatkowo dla uczestników spotkania przygotowano wiele atrakcji. II Święto Absolwentów WSPiA odbędzie się 6 września 2014 r. o godzinie 12:00 w Ogrodach Zamiejscowego Wydziału Prawa i Administracji WSPiA w Rzeszowie przy ul. Cegielnianej 14.

I Święto Absolwenta WSPiA odbyło się w pierwszy weekend września 2013 r. Uczestniczyło w nim ponad 100 absolwentów Wyższej Szkoły Prawa i Administracji. Były to osoby, które ukończyły Uczelnię od 1998 r. Wspomnień i rozmów z wykładowcami WSPiA oraz kolegami i koleżankami ze studiów nie było końca. W miłej atmosferze uczestnicy Święta bawili się do późnych godzin wieczornych.

W związku z dużym zainteresowaniem ubiegłoroczną imprezą w tym roku II Święto Absolwenta odbędzie się 6 września 2014 r. w Ogrodach WSPiA w Rzeszowie przy ul. Cegielnianej 14. Impreza rozpocznie się o godzinie 12.00. Podczas spotkania przy grillu absolwenci WSPiA będą mieli okazję skorzystać ze strzelnicy elektronicznej, wziąć udział w zabawach i konkursach przygotowanych specjalnie na Święto Absolwenta oraz wykonać sobie pamiątkowe fotografie w fotobudce. Wszystko przy muzyce granej przez DJ. W czasie uroczystości w Ogrodach WSPiA wykonane zostanie także pamiątkowe zdjęcie wszystkich uczestników zjazdu.

Święto Absolwenta WSPiA organizowane jest po to, aby podtrzymać kontakt Uczelni z absolwentami Wyższa Szkoła Prawa i Administracji. Impreza odbywać się będzie coroczne — zawsze w pierwszą sobotę września. Dzięki spotkaniu w Ogrodach WSPiA absolwenci mogą spotkać się z kolegami i koleżankami, z którymi spędzili kilka lat studiów. Mają również okazję do rozmowy z wykładowcami, którzy przygotowywali ich do przyszłej pracy zawodowej.

Udział w Święcie Absolwenta WSPiA jest bezpłatny. Najeży jednak potwierdzić swoją obecność w terminie do 4 września 2014 r. Wystarczy zadzwonić na numer 17-867-04-02 lub 17-867-04-03. Potwierdzenie można również wysłać mailem na adres absolwent@wspia.eu. W treści należy podać imię i nazwisko, numeru PESEL, roku ukończenia studiów oraz kierunku.
 
Tagi: WSPiA , edukacja Rzeszów
Dodaj komentarz »
Data wprowadzenia: 2014-08-27;
Komentarze
Twój Nick:
Treść komentarza:
Pozostało znaków:
Tylko zalogowani użytkownicy
mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

 Polecamy Uczelnie 

więcej 

 Polecamy Kursy 

więcej 
JulaMedia Sylwia Frnkiewicz
JulaMedia Sylwia Frnkiewicz
Fotopromedia Agencja Fotograficzna
Fotopromedia Agencja Fotograficzna
JulaMedia Sylwia Frankiewicz
JulaMedia Sylwia Frankiewicz
Grupa Szkoleniowo Doradcza Biznes ? Projekt
Grupa Szkoleniowo Doradcza Biznes ? Projekt
Uczelnie wyższe Szkoły średnie Kursy dokształcające Przedszkola