SZUKAJ UCZELNI / FIRMY

Rodzaj:
Nazwa:
Adres:
Miasto:
Województwo:
Słowa kluczowe:
Sortuj:

Aktualności

II Święto Absolwenta WSPiA

II Święto Absolwenta WSPiA
6 września 2014 r. Wyższa Szkoła Prawa i Administracji zaprasza wszystkie osoby, które ukończyły Uczelnię na II Święto Absolwenta WSPiA. Impreza to doskonała okazja do wspomnień i rozmów z wykładowcami WSPiA oraz koleżankami i kolegami ze studiów. Dodatkowo dla uczestników spotkania przygotowano wiele atrakcji. II Święto Absolwentów WSPiA odbędzie się 6 września 2014 r. o godzinie 12:00 w Ogrodach Zamiejscowego Wydziału Prawa i Administracji WSPiA w Rzeszowie przy ul. Cegielnianej 14.

I Święto Absolwenta WSPiA odbyło się w pierwszy weekend września 2013 r. Uczestniczyło w nim ponad 100 absolwentów Wyższej Szkoły Prawa i Administracji. Były to osoby, które ukończyły Uczelnię od 1998 r. Wspomnień i rozmów z wykładowcami WSPiA oraz kolegami i koleżankami ze studiów nie było końca. W miłej atmosferze uczestnicy Święta bawili się do późnych godzin wieczornych.

W związku z dużym zainteresowaniem ubiegłoroczną imprezą w tym roku II Święto Absolwenta odbędzie się 6 września 2014 r. w Ogrodach WSPiA w Rzeszowie przy ul. Cegielnianej 14. Impreza rozpocznie się o godzinie 12.00. Podczas spotkania przy grillu absolwenci WSPiA będą mieli okazję skorzystać ze strzelnicy elektronicznej, wziąć udział w zabawach i konkursach przygotowanych specjalnie na Święto Absolwenta oraz wykonać sobie pamiątkowe fotografie w fotobudce. Wszystko przy muzyce granej przez DJ. W czasie uroczystości w Ogrodach WSPiA wykonane zostanie także pamiątkowe zdjęcie wszystkich uczestników zjazdu.

Święto Absolwenta WSPiA organizowane jest po to, aby podtrzymać kontakt Uczelni z absolwentami Wyższa Szkoła Prawa i Administracji. Impreza odbywać się będzie coroczne — zawsze w pierwszą sobotę września. Dzięki spotkaniu w Ogrodach WSPiA absolwenci mogą spotkać się z kolegami i koleżankami, z którymi spędzili kilka lat studiów. Mają również okazję do rozmowy z wykładowcami, którzy przygotowywali ich do przyszłej pracy zawodowej.

Udział w Święcie Absolwenta WSPiA jest bezpłatny. Najeży jednak potwierdzić swoją obecność w terminie do 4 września 2014 r. Wystarczy zadzwonić na numer 17-867-04-02 lub 17-867-04-03. Potwierdzenie można również wysłać mailem na adres absolwent@wspia.eu. W treści należy podać imię i nazwisko, numeru PESEL, roku ukończenia studiów oraz kierunku.
 
Tagi: WSPiA , edukacja Rzeszów
Dodaj komentarz »
Data wprowadzenia: 2014-08-27;
Komentarze
Twój Nick:
Treść komentarza:
Pozostało znaków:
Tylko zalogowani użytkownicy
mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Uczelnie wyższe Szkoły średnie Kursy dokształcające Przedszkola