SZUKAJ UCZELNI / FIRMY

Rodzaj:
Nazwa:
Adres:
Miasto:
Województwo:
Słowa kluczowe:
Sortuj:

Aktualności

Światowy Dzień Walki z AIDS w WSPiA

Światowy Dzień Walki z AIDS w WSPiA
1 grudnia obchodzony jest Światowy Dzień Walki z AIDS ustanowiony w 1988 r. przez Światową Organizację Zdrowia. Z tej okazji Kolegium Prawa Wyższej Szkoły Prawa i Administracji organizuje specjalne warsztaty dla studentów pt. „Wiedza i profilaktyka”. Poprowadzi je lek. med. Janusz Kaliszczak, wojewódzki konsultant ds. epidemiologii. Dodatkowo studenci będą mogli uczestniczyć w pisemnym konkursie wiedzy o HIV i AIDS.

Warsztaty rozpoczną się o godzinie 11:00 w klubie studenckim WSPiA „Zemsta Docenta”. Podczas spotkania z doktorem Januszem Kaliszczakiem studenci będą mogli poznać m.in. statystyki zakażeń, epidemiologię HIV i AIDS oraz drogi transmisji wirusa. W czasie warsztatów „Wiedza i profilaktyka” przedstawione zostaną także czynniki ryzyka zakażenia i zachowania ryzykowne oraz metody zapobiegania zakażeniom. Dyskusja będzie dotyczyć także stereotypów i dyskryminacji osób zakażonych wirusem. Warsztaty zakończy pisemny konkurs z wiedzy o HIV i AIDS. Dla uczestników testu organizatorzy przewidzieli nagrody.

Organizatorem warsztatów pt. „Wiedza i profilaktyka” jest Kolegium Prawa Wyższej Szkoły Prawa i Administracji. Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane zagadnieniami związanymi z HIV i AIDS. Początek warsztatów o godzinie 11:00 w klubie studenckim WSPiA „Zemsta Docenta”. Warsztaty potrwają około 3 godzin.
 
 
 
Tagi: WSPiA , światowy Dzień Walki z AIDS
Dodaj komentarz »
Data wprowadzenia: 2014-11-28;
Komentarze
Twój Nick:
Treść komentarza:
Pozostało znaków:
Tylko zalogowani użytkownicy
mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Uczelnie wyższe Szkoły średnie Kursy dokształcające Przedszkola